Структурално позитивистичка наспрам структурално критичке парадигме

 
 
Picture of Ninoslav Gajic
Re: Образложене оцене недељних саопштења о проблематици Структурално позитивистичка наспрам структурално критичке парадигме
by Ninoslav Gajic - Sunday, 11 January 2015, 3:38 AM
 

Мијатовић Јована : Сматрам да је колегиница за нијансу боље схватила и одговорила на задату тему у оквиру недељног саопштења у односу на колегиницу која је имала исти изворни текст стога предлажем оцену 10

Вукотић Милица : Такође добро одрађен задатак у оквиру недељног саопштења, већ сам напоменуо да сматрам да је рад за нијансу слабије садржинске материје у односу на колегиницу која је имала исту тему стога предлажем оцену 9

Миловановић Тамара : С обзиром да смо обрађивали исти изворни текст, вођен идејом Џ. Лока о понашању џентлмена, предложио бих оцену 10 у сврху стимулације за даљи рад и залагање.

Нинослав Гајић : Врло ми је незахвално да оцењујем своје недељно саопштење са објективне инстанце јер себи упућујем највеће критике, али као људско биће и највеће похвале. Стога ћу оставити колегама да мој рад оцењују, а себи бих дао 9 као опомену да се у будућности више посветим обавезама и одговорим на све захтеве који се од мене очекују.

Милорадовић Далибор : Колегу сам већ оцењивао у оквиру његовог недељног саопштења и сматрам да је добро испунио захтеве који се од њега очекују па ћу поновити већ постављен предлог оцене 10

Гашпарић Ивона : Колегиница је имала исту тему као и колега Далибор. С обзиром да сам колеги већ раније дао највишу оцену, а сматрам да је колегинца за нијансу боље одговорила на задату тему, нећу правити разлику па стога предлог оцене је 10

Милутиновић Катарина : Колегиница је веома успешно одговорила на задату тему, било је велико задовољство читати њено саопштење, стога предлажем највишу оцену 10

Тамара Гојковић : Такође веома успешно недељно саопштење, за сваку похвалу су и напори да се одговори на питања, предлажем оцену 10

Минић Ирена : Веома концизно, добро урађено саопштење, али опет, за нијансу лошије од колегинице Тамаре, стога оцена 9