Сиромаштво, поткласа и друштвена искљученост

 
 
Picture of Jelena Sukovic
Re: Образложене оцене приспелих прилога о проблематици: Сиромаштво, поткласа и друштвена искљученост
by Jelena Sukovic - Sunday, 11 January 2015, 3:08 AM
 

Колега Филип Крстић се потрудио да нам своју тему детаљно прикаже. Мени је била занимљива за читање. Једина замерка јесте формални недостатак. Оцена: 9.

Колегиница Ана Кукуриди је, по мом мишљењу, имала јако занимљиву тему. Мислим да је колегиница могла детаљније да образложи одабране цитате. Сматрам да би тема била опширнија и боље образложена да није превођена са енглеског језика, што је уједно за похвалу. Оцена: 8.

Колега Војин Дражић је лепо образложио добро одабране цитате. Због формалних недостатака, оцена би била: 9,5.

Сложила сам се са мишљењем осталих колега да је саопштење колегинице Тамаре Цуканић одлично и интересантно. Оцена: 10.

Сматрам да је рад колегинице Марине Шушњар интересантан и лепо објашњен. Колегиница је, очигледно, добро разумела свој задатак и потрудила се да објасни основе неједнаксти. Оцена: 10.

Као што су професорка Вратуша  и колеге већ рекле да у мом  недељном саопштењу постоје формални недостаци  и да није довољно образложено. У исправљеној верзији сам покушала да то исправим, што сам донекле, судећи по критикама, и успела. Свој рад бих оценила оценом 8.